«ТЫрмарка»

Купити насіння соняшнику, засоби захисту рослин та добрива

Купити насіння соняшнику, засоби захисту рослин та добрива

ТОВ «Агро-Центр» а також нададуть безкоштовну агрономічну консультацію з будь-яких питань, займається реалізацією за доступними цінами посівного матеріалу, засобів захисту рослин та добрив.
ми впроваджуємо гнучку систему оплати, кількість обмежена. Все насіння сертифіковане. Також у наявності є мінеральні добрива.
кожний покупець має можливість перед придбанням перевірити якість товару та ознайомитися із супроводжуючими документами. Купити насіння соняшнику можна на сайті нашої компанії або зробивши замовлення по телефону. Так і в роздріб. Посівний матеріал української та імпортної селекції взято з урожаю 2018 та 2019 років, як оптом, доставка замовлення відбувається по всій Україні за наш рахунок.
високоякісний посівний матеріал за вигідною ціною вже чекає на вас.
Syngenta, Limagrain, Euralis, SeedGrain, Pioneer, Monsanto, ТД Гермес, МАИС, Нертус, Алфа Смарт Агро, Август, Bayer, BASF, Adama, Укравіт, Агрохімічні технології, Rangoli, Du pont, OCEAN INVEST.
ми пропонуємо недорого купити в Україні насіння соняшнику. Як: ЕС БЕЛЛА (Україна), ЕС БЕЛЛА (Франція), Ниагара, Петунья, Аркадія, НК НЕОМА, НК ФОРТИМИ, СУМИКО, САНАЙ, ЛАСКАЛА, АРИЗОНА, ПРОНТО, ЛГ 5582, ЛГ 5580, ЛГ 5542, ЛГ 5555, Таурус, Эксперто.
що стосуються використання нашого товару. Добрива та ЗРР можна за акційними цінами, допоможуть вам вибрати необхідний посівний матеріал, Фахівці ТОВ «Агро-Центр» кредитування та систему знижок. Купити у нас соняшник, ви можете придбати у нас насіння та ЗЗР від наступних виробників:
або відвідайте наш сайт. Широкий асортимент продукції представлений на нашому сайті.
Телефонуйте в «Агро-Центр» просто зараз:. Контактна особа — Олександр. На залишках маємо такі гібриди,
Объявление актуально: в Луцке
Агроцентр Александр
Телефон: 0663594301, 0968152022
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Купити насіння соняшнику засоби захисту рослин та добрива»
Это моё объявление